Svatý Pavel
dřevo řezané, bíle štafírované a zlacené, Čechy, 2. čtvrtina 18. století, výška 83 cm, poškozený povrch s nepůvodním nátěrem, chybí meč, prasklá základna (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
03.12.2016 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Svatý Pavel
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Liliput H0 First Class, L110502 Dampflok der DB,
- Lima Golden Series H0, 149711TGV Süd-Ost Orange 16 der SNCF 380,
- (*) - D. Feldpost Nr. 5a (Tunis - Päckchenmarke) (3),
- "Aquarium", Giono Cenedese zugeschrieben, Murano Italien